Ahşap dükkan rafları pek çok alanda kendisini göstermek ve ürünlerini sergilemek için gerekli alanları yaratmak isteyen iş yeri sahiplerinin odak noktası olmuş durumda. Ahşap raflar, dükkanların içini son derece havalı ve şık gösterirken aynı zamanda doğal dokunuşlara da yer verilmesini sağlıyor. Günümüzde ahşap rafa, doğal ürünlerin satıldığı yerlerde rastlasak da her yere yayılmaya ve kullanılmaya başlanmış durumda.

Raf Çeşitliliği

Ahşap dükkan rafları sayesinde, iş yerlerinizdeki malzemelerin toplu görünmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda pek çok renk seçeneği olan bu ahşap raflar, iş yerinizin son derece kaliteli ve modern durmasında da yardımcı olacaktır. Üretiminde dilediğiniz boyutların sağlanması, bütün bir tek ahşap raf sırası yapmanıza ya da küçük tek ürünlük raflara sahip olmanıza da yaramaktadır. Ahşap raflar, hem sağlıklı hem de kolay temizlenen ürünlerdir.

Cilalama ve Bakım

Düzenli olarak cilalama işlemi yapılması gereken ahşap raflar, sağlık açısından en faydalı malzeme arasında yer almaktadır. Fakat ilaçlatma yapma ve cilalama işlemlerine önem vermeniz gerekmektedir. Zaman içerisinde üzerine ürün koyulan ve sürtünmeden dolayı eriyen cilaların bulunduğu yerlerden, tahtakurusu gibi haşereler girerek, raflarınızı içeriden öldürebilir. Bu konuda dikkatli olduğunuz sürece son derece kullanışlı ürünlerdir.

Renk Seçenekleri

Ahşap dükkan rafları pek çok alanda kendisini gösterirken, işletmelerin mimari alanlarına da farklılık katmaya başlamıştır.

Sadece dekorasyon için bile kullanabileceğiniz ahşap raflarda:

  • Koyu ağaç renkleri,
  • Mat ahşap rafları,
  • Açık renk rafları da satın alabiliyorsunuz.

Özellikle günümüzde, işletmelerin iç dizaynında doğal esintilere yer vermesi, ahşap rafların kullanım sıklığını artırmış durumdadır. Her zaman kaliteli ve uygun şekilde kullanım sağlamak için, üretim ve teslimatından emin olunan işletmelerle çalışmak en mantıklısı olacaktır.

Duvara ve Profile Monte

Ahşap dükkan rafları duvara monte edilerek kullanılabileceği gibi ayaklı tavana kadar demir profiller üzerine de sabitlenebilmektedir. İç mekanınızın durumuna ve mimarisine bağlı olarak çeşitlenebilecek bu durumda, işletmenizin en sağlıklı şekilde işlemesine engel olmayacak modeller seçmeniz gerekmektedir. Üretimi ve kullanımı konusunda pek çok sağlık testinden onay alan ahşap raflar, işletmelerin çok daha sağlıklı bir yapıya bürünmesine de yardımcı olmaktadır.