Raf sistemleri mağazalar için görsel açısından önemlidir.

Ahşap Raf Fiyatlarında Merak Edilenler!

Evlerde, ofislerde, iş yerlerinde, kütüphanelerde ve kafelerde çeşitli dolaplar, kitaplıklar ve raflar kullanılmaktadır. Raflar dekorasyon için pratik bir seçenektir. Rafların pek çok çeşidi vardır. Tekli ya da çoklu modelleri vardır. Kapaklı ve açık raflar vardır. Genelde açık olanlar tercih edilmektedir. Raflar pek çok amaca hizmet etmektedir. Düzenli ve modern bir ortam için oldukça pratik ve kullanışlı olan rafları tercih edebilirsiniz. Fakat raf alacaksanız öncelikle ahşap raf fiyatları hakkında bilgi sahibi olmalısınız.

Raf Çeşitleri

Evinizin ve ofisinizin dekorasyonunda kullanabileceğiniz raf çeşitleri şunlar olmaktadır;

  • Kapaklı duvar rafı
  • Mutfak rafı
  • Desenli sürgülü duvar rafı
  • Zigzag raf
  • Çok amaçlı raf

Bunlar seçebileceğiniz raf çeşitleri olmaktadır. Mutfak raflarının dilerseniz farklı tasarımlarda da sipariş edebilirsiniz. Kapaklı raflar genelde ofislerde tercih edilmektedir.

Kapaklı Duvar Rafı

Kapaklı duvar rafları ofisler için en ideal tercihtir. Kapaklı olduğu için herhangi bir dosya ya da kırtasiye malzemeleri derli toplu duracaktır. Kapaklı rafın yanında birkaç açık raf olabilir. Bu açık raflar da modern bir şekilde dizayn edilebilir.

Mutfak Rafı

Eğer ahşap raf fiyatları hakkında bazı endişeleriniz varsa detaylı bir araştırma yapmalısınız. Bazı firmalar gerçekten çok pahalı. Mutfak rafları açık olur. Beyaz lake boyalı oldukça popülerdir. Ayrıca, ağaç dalı şeklinde ya da ekmek kızartma makinesi şeklinde sıra dışı raflar yaptırabilirsiniz.

Desenli Sürgülü Duvar Rafı

Oturma odası ve salonlar için en modern dekorasyon eşyası olabilir. Kapakları sürgülü ve desenli olan bu raflar oldukça şık bir dekorasyon yaratabilir.

Zigzag Raf

Zigzag şeklinde olan bu rafları istediğiniz odada kullanabilirsiniz. Sade bir yatak odasını zigzag raflarla hareketlendirebilirsiniz. İsterseniz ahşap ya da beyaz tonlarında tercih edebilirsiniz. En çok tercih edilen raf modelleri açık ahşap tonlarında olan modellerdir. Açık ahşap tonu her renge uyum sağlamaktadır. Bu yüzden tercih sebebidir.

Çok Amaçlı Raf

Çok amaçlı raflar sadece raf değildir. Ayrıca askı ve kapaklı küçük dolaplar da barındırır. Banyo ve portmantolar için kullanışlıdır. Böyle bir raf için ahşap raf fiyatları için bir inceleme yapmalısınız.