Mağaza raf sistemleri ve dekorasyonu sektöründe binlerce mağaza tasarımı ve imalatı yapan Rota Raf son teknolojik makineler ile üretim yapmaktadır. Ayakkabı mağazaları raf sistemleri ile müşterilerinizin rahat bir alışveriş deneyimi yaşamaları için fonksiyonel ve şık raf sistemlerini üretmekteyiz. Bayan ayakkabı mağazası, erkek ayakkabı mağazası ve çocuk ayakkabı mağazaları raf sistemleri tasarımları birbirine göre farklılık oluşturmalıdır. Fakat karma ürün satışı gerçekleştiren mağazalar için de hepsinin birleşimi ile oluşan bir tasarım gerçekleştirmek gerekir. Mağazanın büyüklüğüne uygun şekilde raf sistemleri kullanılmalıdır. Ürünlerinizin stoğu da raf sistemleri için düşünülmelidir.

Ayakkabı mağazalarında kullandığımız ürünlerin tamamı bünyemizde üreterek pazarlamasını da  kendi bünyemizde fabrikadan müşteriye aracısız bir şekilde uygulamalı yapıp teslim ediyoruz. Her bütçeye göre uygun görsel tasarım raflar yapmaktayız. Alanında uzman mimarlarımızın hazırladığı 3 boyutlu görsellerle mağazanın bitmiş halini sunuyor ve sizlere gönül rahatlığıyla sipariş imkânı sunuyoruz.

Firmamızın ürettiği mağaza raf sistemleri arasında ayakkabı, giyim, kare dikme, koni dikme, kitap ve kırtasiye, bujiteri rafları, kanallı pano raf sistemleri de bulunmaktadır. Doğru raf sistemleri için rotanızı bize çevirin, şık ve ekonomik bir mağazanız olsun!