ROTA RAF’ın ürettiği giyim mağazalarında sağlam, şık ve tarz tasarımlar ön plana çıkıyor. Gencinden yaşlısına her göze ve zevke hitap eden ürünlerin bulunduğu en önemli aksesuar olan rafları ölçüsünden montajına varana kadar sıfırdan üretip değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Bunun için gerekli olan ekip ve ekipmanlara sahip olan firmamızda özel üretim, kişiye özel alışveriş mekanları da tasarlıyoruz. Müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutuyoruz ,montajdan sonraki genel takiplerini eksiklerini ve ekstralarını tamamlıyoruz.

Bünyemizde üretilen giyim rafları giyim mağazalarına özel; zarif, şık ve güzel renklerin kombinesiyle ortaya çıkarıyoruz. Sağlamlık ve görseli ön planda tutuyoruz her müşterinin gözüne  ve dokunuşuna hoş gelen konsept dekorasyonu ön planda tutuyoruz. Müşterilerin alişveriş zevkini yaptığımız dekorasyonla daha rahat ve kullanışlı bir hale getiriyoruz. Kabinleri ferah ve güvenilir halde üretiyoruz.

GİYİM MAĞAZALARI’’ BÜNYESİNDE BULUNAN İÇ GİYİM MAĞAZA RAFLARI

İç giyim mağaza raflarında raf temizliğine önem veren firmamız, ürünün müşterinin tenine dokunuşundaki temizliğini koruyan raflar üretmektedir. Bu raflar stres ve ambalajlı bir şekilde mağazalara monte ediliyor çok amaçlı her metrekaresini rahatça kullanacağınız her alanını değerlendireceğiniz karmaşık düzenden rahat bir düzene geçeceğiniz rafların imalatını yapmaktadır.

GİYİM MAĞAZALARI’’ BÜNYESİNDE BULUNAN ÇOCUK GİYİM MAĞAZA RAFLARI

Çocuk mağaza raflarındaki temel üretim ilkemiz sağlamlık hijyenik çevreye ve doğaya sağlıklı hammadde kullanılarak yapılan raflarıdır. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın sağlıklı büyümesi en doğal sosyal haklarıdır. Onların mutluluğu bizim de mutluluğumuzdur. Çocuk-bebe giyim mağazalarındaki tasarımlarımız ile çocukların aile ortamında hissettiği sıcak yuva ortamını onlar için ürettiğimiz mağaza tasarımında da veriyoruz.

Giyim mağazaları raf sistemleri için erkek giyim, bayan giyim ve çocuk giyim gibi birçok ürün çeşitliliği vardır. Doğru raf sisteminin tercih edilmesi için öncelik olarak ihtiyaçların tam bir şekilde belirlenmesi gerekir. Bu ihtiyaçlar belirlendikten sonra ise giyim mağazaları raf sistemleri için ana kalemler olan kasa bankoları, orta stand, kabin hesaplanmalıdır. Mağazada kullanılacak olan kabin sayısı, müşteri kitlenize orantılı olmalıdır. Seçilecek olan kasa bankosu aynı anda kaç müşteriye hizmet vereceğinize bağlı olarak tasarlanmalıdır.